نشریه عطش دهه اول محرم منتشر می‌شود

پاسارگاد: نشریه فرهنگی و عاشورایی «عطش» دوباره منتشر می‌شود. این نشریه با موضوعات تخصصی نهضت عاشورا و راه و روش امام حسین‌(ع) چاپ خواهد شد. قرار است در سری جدید نشریه به مطالب و مباحث مغفول‌مانده از جمله آسیب‌ها و تهدیدات پرداخته شود. این نشریه فرهنگی با کمک‌های مردمی در دهه اول محرم چاپ می‌شود. مخاطبان می‌توانند علاوه بر چاپ مکتوب با نصب یک نرم‌افزار بر روی تلفن همراه فایل‌های صوتی و تصویری صفحات را نیز ببینند.

این نشریه با مجوز اداره ارشاد و صرفا با کمک‌های خیرین و همکاری داوطلبانه اهالی رسانه سیرجان منتشر و به صورت رایگان در اختیار همشهریان قرار خواهد گرفت. آدرس دفتر نشریه در خیابان امام، کوچه روبروی پاساژ کوثر، طبقه بالای مطب دکتر امین‌پور اعلام شده است. هیات‌ها و تکایا و علاقه‌مندان می‌توانند برای هماهنگی به منظور دریافت نشریه و یا هرگونه پیشنهاد سوژه، نظر، عکس‌های قدیم و یا هر مطلب مرتبط دیگر به نشانی نشریه مراجعه و یا با شماره تلفن 09210029263 تماس بگیرند و یا از طریق تلگرام با نشریه در ارتباط باشند.

هیچ وامی در پروژه عمران کرمان نگرفته‌ام

ایلنا: صبح یکشنبه در شبکه‌های اجتماعی اخباری مبنی بر دریافت وام ۷۰۰۰میلیاردی توسط مرعشی در پروژه عمران کرمان منتشر شده بود که وی این خبر را تکذیب کرد. وی با بیان اینکه به وی اخطار داده‌اند در انتخابات شورای عالی اصلاح‌طلبان شرکت نکند گفت: هفته پیش در دفتر خاتمی بودم که به من اخطار دادند در انتخابات شرکت نکنم اما من به این موضوع اهمیتی ندادم و همین باعث لجاجت برخی شده است و احتمال می‌دهم ماجرایی که امروز پیش آمد و حواشی‌ای که ساخته شد به همین دلیل و توسط همین افراد باشد. 

من سیاسی حرف نزدم

خبرآنلاین: معاون رییس‌جمهور گفت: صحبتم در کنگره اصلاح نباتات و زراعت سیاسی نبود. سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران اخیرا اعلام کرد «ایران ظرفیت تولید غذا برای یک و نیم میلیارد نفر را دارد» و رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نیز دیدگاه او را تأیید کرد. عیسی کلانتری در واکنش گفت: «در حوزه اصلاح و روش‌های مهندسی ژنتیک کسانی که توهم نفوذ دارند تصمیم‌گیری می‌کنند و در قبال آن انجمن‌های علمی سکوت می‌کنند. مگر ما حق داریم در امور نظامی دخالت کنیم؟ ولی آنها به خود اجازه می‌دهند تفکراتشان را بر ما تحمیل کنند و این ناشی از سکوت ماست.»